
Eén van de dingen die we met heel veel plezier doen is onze wekelijks burger avontuur bij Marcus in IJsselstein. Iedere vrijdag maken wij daar heerlijke holy kauw burgers tijdens de vrijdagmiddagborrel. Elke week verzinnen we een andere burger met verschillende toppings.
Wij vinden het elke week weer een feestje om in het gezellige Marcus te staan en mensen blij te maken met een lekkere hamburger. Vind je het leuk om een keer een burger te komen eten? Dat kan iedere vrijdagmiddag vanaf 17.00 uur. Wij zouden het echt geweldig leuk vinden je daar te zien!
Eet je geen vlees en wil je toch eens langskomen. Wanneer je het ons van te voren laat weten (mail naar info@theholykauw.nl) maken wij graag een vegetarische burger voor je!
0 Reacties
0 Likes