Neem simpel en snel contact op

    Vraag je informatie aan via: info@theholykauw.nl of bel of app ons op 06-21707462

    pizza van watermeloen

    pizza van watermeloen
    11 augustus 2015 The Holy Kauw

    Watermeloen is bij ons thuis denk ik wel het meest gegeten zomerfruit (met als goede tweede de aardbei). We maken regelmatig deze frisse salade van watermeloen maar het is ook echt heel erg lekker om watermeloen te grillen op de bbq. Zondag staken wij de bbq weer eens aan en maakten we deze pizza van watermeloen.

    watermeloenpizzaDoordat het sap van de meloen verdampt blijft er een heerlijk zoete smaak achter en wordt de bite een beetje steak-achtig. Het zoete van de meloen combineert heel lekker met het hartige van kaas. Echt heel erg eenvoudig te maken, prachtig om naar te kijken en de smaak is echt fantastisch. Wij maakten 2 verschillende soorten. Een variant met feta, munt en zwarte olijven en eentje met pistachenoten, Parmezaanse kaas en tijm. Ook leuk om als hapje te serveren op een feestje. watermeloen2

    Dit heb je nodig voor de pizza van watermeloen:

    1 middelgrote watermeloen, een bosje verse munt(fijn gehakt), een handje zwarte olijven (in ringen gesneden), een stuk goede feta (verkruimeld), 100 gram Parmezaanse kaas (geraspt), een handje gehakte pistachenoten, een bosje verse tijm, (olijf)olie en een draai van de pepermolen

    Zo maak je deze pizza puntjes van watermeloen:

    Snijd de watermeloen in plakken van ongeveer 3 centimeter dik en snijd hier puntjes van. Smeer de puntje is met een klein beetje olie en gril ze 2-3 minuten aan 1 kant. Draai de watermeloen puntjes om en beleg de ene helft met parmezaanse kaas, gehakte pistachenoten en tijm en de andere helft met de feta, zwarte olijven en munt. Laat nog 2-3 minuten grillen tot de kaas een beetje gesmolten is. Maak af met een klein beetje verse peper uit de molen.

    Wanneer het geen bbq weer is kun je de watermeloen ook grillen op de grilplaat.

    Tip:

    De overgebleven watermeloen ging door de blender. De gemalen meloen deden we samen met wat gehakte munt in ijsvormpjes in de vriezer. Zo hebben we voor de warme dagen een super gezond en fris ijsje in de vriezer liggen. Vooral onze kleinzoon eet hier zijn vingers bij op.

    2 Reacties

    1. Aimé 8 jaren geleden

      Ziet er gewelidig uit! Ga dit voor paps en mams koken een keer!

      Groetjes

      • Auteur
        Mireille van Elst 8 jaren geleden

        Ja moet je doen Aimé, leuk!

    Laat een reactie achter

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

    *